26 серпня у Жовтих Водах на Дніпропетровщині відзначили День міста та День незалежності України Наша команда з підтримкою однодумців та за сприяння Жовтоводська міська рада – Офіційна спільнота Сіверська Військова Адміністрація організувала святковий захід для місцевих, а також мешканців Сіверської громади та Бахмутського району. Завдяки Школа вільних та небайдужих дітки мали змогу розважитись на майстер-класах,…

26 серпня у Жовтих Водах на Дніпропетровщині відзначили День міста та День незалежності України

Наша команда з підтримкою однодумців та за сприяння Жовтоводська міська рада – Офіційна спільнота Сіверська Військова Адміністрація організувала святковий захід для місцевих, а також мешканців Сіверської громади та Бахмутського району.

Завдяки Школа вільних та небайдужих дітки мали змогу розважитись на майстер-класах, практичних заняттях та розвиваючих іграх. Для вчителів провели тренінги, щоб поділитися досвідом та натхненням.

Оскільки навчальний рік не за горами, ми привезли школярикам подарунки — рюкзачки з канцелярським наповненням та засобами гігієни.

Неймовірного заряду енергії та емоцій додали майстер-класи від Association Skateboarding Ukraine. А щоб охочі до скейтбордингу могли практикувати та розвивати навички, зробили приємний подарунок – 9 повноцінних комплектів (скейтборд+захисне спорядження) передали місцевому Відділу молоді та спорту. 1 комплект розіграли серед учасників заходу.

Наші друзі з шотландської благодійної організації Siobhans Trust Ukraine приготували близько 1000 найсмачніших італійських піц та протягом дня пригощали усіх бажаючих, роздавши усі.

Завершенням був вечір україномовного кіно — під відкритим небом переглядали стрічку “Захар Беркут”. Такі кіно-вечори дуже цікава та потрібна ініаціатива, тому їх надалі проводитимуть у Жовтих Водах.

Підтримати проєкт