Центру Волонтерства і Захисту – два роки

Центру Волонтерства і Захисту – два роки. Наша організація утворилася за лічені години після початку повномасштабного вторгнення. В один момент об’єднала активних людей із різних сфер, що взялися до роботи, – без особливих роздумів і планувань. Голова БО ЦВЗ та один із її засновників Андрій Немировський каже: серед найпотужніших спогадів за цей час – перші…

Збережемо разом фонд зелених насаджень для майбутніх поколінь!

Дерево – як символ життя і міцності. Висадили сотню молодих саджанців у Краматорську на Донеччині. Це дуже особлива акція від Центру Волонтерства і Захисту. Акція-підтримка для українців, які тримаються на лінії вогню. Акція-подяка всім партнерам і друзям, які вже два роки з нами, є надійною підтримкою. Фандрейзерка ЦВЗ Ірина Оршак зізнається, що ідея виникла спонтанно….

Надали допомогу на майже $100 млн. Історія медикині, яка возить ліки й обладнання в прифронтові зони

Маріанна Білик – хірург-стоматолог, власниця стоматологічної клініки «БІШ компані», президентка Асоціації імплантологів України та волонтерка Центру волонтерства та захисту, у фонді вона відповідає за медичний напрям.
У партнерському тексті з ЦВЗ Маріанна розповідає, як долучилася до благодійності та як їй вдається поєднувати власний бізнес і волонтерство.

Львівський фонд відвіз у прифронтові зони допомоги майже на $100 млн. Як він працює та кого підтримує

На початку повномасштабного вторгнення росії українські бізнесмени та громадськість створили Центр волонтерства та захисту (ЦВЗ). За рік благодійна організація надала допомоги на $98,9 млн (в еквіваленті наданої гуманітарної допомоги). Це 1491 фура, відправлена у 24 області України. За весь час центр об’єднав 2 тис. волонтерів.

У партнерському матеріалі Андрій Немировський, виконавчий директор ТОВ «Регно Італія УА» і голова БО «Центр волонтерства та захисту» розповідає, з ким працює фонд і чому бізнесам буде корисно доєднатися.