Українці стикаються з важкою соціальною та психологічною ситуацією, викликаною військовими діями та окупацією частини території. Діти та сім’ї, що перебувають на прифронтових територіях, зазнають надмірних складнощів, включаючи втрату житла чи рідних, переїзд у інші громади, відчувають психологічний стрес та емоційне вигорання, складнощі процесів інтеграції та соціалізації у приймаючих громадах. Зниження рівня соціальної інтеграції та згуртованості…

Українці стикаються з важкою соціальною та психологічною ситуацією, викликаною військовими діями та окупацією частини території. Діти та сім’ї, що перебувають на прифронтових територіях, зазнають надмірних складнощів, включаючи втрату житла чи рідних, переїзд у інші громади, відчувають психологічний стрес та емоційне вигорання, складнощі процесів інтеграції та соціалізації у приймаючих громадах. Зниження рівня соціальної інтеграції та згуртованості суспільства веде до відчуття відокремленості та важкості взаємодії. Також війна впливає на доступ до освіти для дітей. Відсутність якісного дозвілля, формальної та неформальної освіти, можуть порушити їхні розвиткові та навчальні траєкторії, спричинити до складнощів у спілкуванні з однолітками, світосприйнятті та зневірі у майбутніх можливостях життя, навчання та розвитку в країні.

Мета проєкту:

Створення та розвиток хабу для неформальної освіти та дозвілля для дітей.

Наші партнери:

Школа Вільних та Небайдужих з їх авторськими програмами.

Загальна концепція проєкту полягає у проведенні заходів неформальної освіти та дозвілля, реалізації спеціальних напрацьованих програм для дітей, включаючи арт-терапію, проведення майстер-класів із застосуванням різних художніх матеріалів для полегшення вираження емоцій та покращення психологічного стану дітей; застосування терапії через музику, дизайн та театр; проведення цікавих та інтерактивних уроків для навчання та формування основних навичок; проведення тематичних майстер-класів для розвитку творчості та логічного мислення; проведення заходів за участі учасників (дітей ВПО) та їх однолітків – жителів міста, залучення до активності їх сімей; залучення молоді до активізму; консультативна підтримка для батьків, а саме надання порад та консультацій батькам з питань реагування на труднощі, спілкування з дітьми під час війни та інших аспектів сімейного життя.

ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ ШУКАЄМО ПАРТНЕРСТВА ТА ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ.

Підтримати проєкт Стати партнером