Ця історія про синергію, об’єднання та взаємодопомогу. Наші волонтери спільно з «Культурним Десантом» їздили на Херсонщину підтримати, допомогти та, головне, підняти моральний дух тисячам українців в деокупованих населених пунктах. Ці люди пережили місяці обстрілів, залякувань, відсутність роботи та бодай найменшого комфорту. В них, в більшості випадків, немає ні світла, ні газу, ні тепла, ні зв’язку….

Ця історія про синергію, об’єднання та взаємодопомогу. Наші волонтери спільно з «Культурним Десантом» їздили на Херсонщину підтримати, допомогти та, головне, підняти моральний дух тисячам українців в деокупованих населених пунктах. Ці люди пережили місяці обстрілів, залякувань, відсутність роботи та бодай найменшого комфорту. В них, в більшості випадків, немає ні світла, ні газу, ні тепла, ні зв’язку.

«Коли мільйони людей об’єднуються навколо спільної мети та кожен на своєму фронті робить те, що вміє найкраще — цю силу не перемогти нікому! Багато позитивних емоцій від дітей та дорослих, зворушливі історії про пережите під час окупації. Людям дуже важлива зараз підтримка всієї України, як матеріальна, так і моральна. І тільки об’єднавшись ми можемо йти до Перемоги!» – А.Немировський, голова БО ЦВЗ.

Наша команда привезла багато необхідних речей для мешканців регіону, подарунки для дітей, а головне, що ми привезли емоції! Культурний десант в обличчі артистів Володимир Остапчук, Enleo, Виктория Булитко з Дизель Шоу разом з нами два дні, з ранку до вечора, об’їжджали Чорнобаївську, Великоолександрівську, Кочубеївську, Білозерську та Борозенську ОТГ. На останок завітали в Херсонську ВЦА, де в важких умовах без упину працюють безстрашні люди, щоб повернути нормальне життя в область.

Підтримати проєкт