Молодіжний Хаб «ЗмінотвориМО» – зміцнення спроможності молодих людей стати агентами змін через розвиток життєвих навичок підлітків та підтримку молодіжного активізму. Місія: розвиток громадянського суспільства серед молоді; робота над розвитком самозарадності, патріотизму та розширення світогляду; навчання ефективних комунікацій у співпраці з владою та бізнесом; створення програм та стратегій, враховуючи реальні потреби громади; організація якісної неформальної освіти;…

Молодіжний Хаб «ЗмінотвориМО» – зміцнення спроможності молодих людей стати агентами змін через розвиток життєвих навичок підлітків та підтримку молодіжного активізму.

Місія: розвиток громадянського суспільства серед молоді; робота над розвитком самозарадності, патріотизму та розширення світогляду; навчання ефективних комунікацій у співпраці з владою та бізнесом; створення програм та стратегій, враховуючи реальні потреби громади; організація якісної неформальної освіти; популяризація споживання україномовного контенту; організація таборів; обмін досвідом між заходом та сходом країни.

Візія: відкриття молодіжного хабу у прифронтовому регіоні як осередку для позитивних змін.

Цінності: такий хаб стане осередком позитивних змін у громадах, місцем для розвитку молодіжного активізму та точкою росту майбутніх поколінь.

Бенефіціари: молодь та підлітки.

Результати: якісна і зразкова молодь, з правильними цінностями, патріотичними засадами, самозарадні та готові до творення позитивних змін у суспільстві.

Якісна робота молодіжного центру і різноманіття програм допоможуть молоді розширювати світогляд, розуміти свій вплив на владу та суспільство в цілому, бачити перспективи та залишатися в Україні.

ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ ШУКАЄМО ПАРТНЕРСТВА ТА ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ.

Підтримати проєкт