Mitsubishi за донат для України

Благодійний збір
 
 

Опис проєкту:

Відомий український блогер Саша Ляпота засновник YouTube-каналу “It’s a Good Trip” долучився до благодійної ініціативи “Розіграш Mitsubishi за донат для України”. Мета – зібрати 6 мільйонів гривень для гуманітарних проєктів та діяльності БО “Центру Волонтерства та Захисту”.

Ми взяли амбітну мету – назбирати як мінімум 6 мільйонів гривень для гуманітарних проєктів та діяльності центру. Авто – як додаткова мотивація отримати більше донатів. Адже ми бачимо скільки людей опинились на грані, без їжі та чистої води, без нормальних умов для життя. Центр Волонтерства та Захисту працює з березня та за ці півроку вже зміг зібрати та скерувати на гуманітарні цілі більше 70 мільйонів доларів. Донори Центру – активні, небайдужі фонди, громадяни Японії,  Великобританії, Сполучених Штатів та інших країн. За їхні кошти було придбано та надано 4,5 т їжі, 119 тис. коробок з медичними препаратами та 87 тис. порцій гарячих страв для людей, які залишились у важкому становищі”, – каже Саша Ляпота, блогер та засновник YouTube-каналу “It’s a good trip”.

Відповіді на запитання:

Ще один збір?

Наразі все важче збирати кошти для гуманітарних потреб. Ми постійно звертаємось до наших іноземних партнерів, хто дуже активно підтримував нас в перші місяці війни. Однак кількість людей, які потребують допомоги, стає все більшою. Тому виникла ідея, в такий спосіб, залучити кошти на проєкти ЦВЗ. Сподіваємось, що завдяки донатам від учасників розіграшу, ми зможемо продовжувати нашу добру справу.

Яка мета?

Мета – зібрати 6 мільйонів гривень для гуманітарних проєктів та діяльності БО “Центр Волонтерства та Захисту”.

Що розігруємо?

Автомобіль Mitsubishi Eclipse Cross 2019 року. Авто надається для розіграшу волонтером Денисом Драчом, який є волонтером-фандрейзером у ЦВЗ від початку війни. 

Які умови?

У період з 16 по 30 вересня 2022 року кожен, хто донатить на благодійні проєкти ЦВЗ, стає автоматичним учасником розіграшу автомобіля Mitsubishi Eclipse Cross 2019 року. Для того, щоб задонатити, потрібно перейти на окремий рахунок Монобанку за посиланням – кнопка на сайті “Взяти участь”. Мінімальний внесок: 300 грн – 1 жовтня 2022 року Саша Ляпота в прямому етері на YouTube-каналі “It’s a Good Trip” розіграє автомобіль. Кількість внесків необмежена.

Важлива умова розіграшу. Якщо зібрана сума буде меншою ніж 1 мільйон гривень, організатори розіграшу залишають за собою право не розігрувати авто, а зібрані кошти направити на підтримку гуманітарних проєктів та діяльності Центру Волонтерства та Захисту.